Kurumsal > Hakkımızda

MODABİNGO.COM Online Mağazası olarak, fast fashion markaların ürünlerini siz müşterilerimize en uygun, en hızlı ve güvenilir şekilde ulaştırmak için yola çıktık. MODABİNGO.COM Online Mağazamız kalite, güvenilirlik, hız ve yenilikçilik açısından üzerine düşenleri gerçekleştirmekte ve sektörün sağlıklı bir şekilde gelişmesi için gereken çalışmaların öncülüğünü üstlenmektedir. Hayallerimiz de hedeflerimiz de büyük. Online alışveriş fikrini bir adım öteye taşımak ve sektöre yeni bir soluk getirmek için yatırımlarımıza son hızla devam ediyoruz. Profesyonel ve deneyimli müşteri temsilcilerimizle hizmet anlayışımızla fark yaratmak için vargücümüzle çalışıyoruz ve çalışmaya devam edeceğiz.
MODABİNGO.COM ailesi siz müşterilerimize eniyi hizmeti sunmak için yıllarca süren bir çabanın ve birikimin eseri olarak kurulmuştur.
E-ticaret ve müşteri hizmetleri konusunda EN GÜVENİLİR olmak için çıktığımız bu yolda siz müşterilerimize en iyi satış sonrası hizmeti vermekteyiz.
Sektörde satılan bir çok düşük kaliteli ürünün yerine ciddi KALİTE süreçlerinden geçen ve tamamen BİRİNCİ KALİTE ürünlerden oluşan portföyümüzle sektörde farkımızı yaratacağız.
MODABİNGO.COM şu anda e-ticaret sektöründe satış yapan diğer firmalara oranlar %50 daha fazla ürün ve ürün çeşidi kapasitesiylede rakiplerine fark atıyor.
Önceliğin Müşteri Memnuniyeti olduğu çok daha kaliteli ürünlerin satıldığı ve sınırsız ürün portföyüyle MODABİNGO.COM size daha iyi, daha güvenli ve paranızın hakkını vererek alışveriş yapabileceğiniz ender e-ticaret sistemlerindendir.
Sizin Memnuniyetiniz Bizim Varlığımızdır.
MODABİNGO.COM